Vážení hosté,

s radostí vám oznamujeme, že máme již znovu otevřeno a to včetně všech služeb jako restaurace i wellness. Samozřejmě budeme muset dodržovat stanovaná hygienická opatření.

Pokud máte v hotelu nebo penzionu Praděd Thamm rezervován pobyt do 25. 5. a nemáte termín změněn, seznamte se, prosím, s následující informací:

My, jako hotel Praděd Thamm, jsme se rozhodli prodloužit uplatnění všech poukazů a tak si můžete vybrat náhradní termín od 15. 9. do 15. 12. 2020. Poukaz lze po domluvě a příplatku také využít během července a srpna. Váš pobyt si můžete samozřejmě po dohodě také prodloužit, veškeré doplatky za letní sezonu, prodloužení nebo extra osoby jsou splatné po ukončení pobytu přímo v našem hotelu.

Pro jakékoliv změny v rezervaci kontaktujte přímo náš hotel skrz email. Telefon si různě předáváme a nemusíme být vždy ihned k dispozici.

Pokud jste již s hotelem v kontaktu, ohledně změny pobytu, oznamte nám, prosím, co nejdříve váš nový termín příjezdu.

Pospěšte si s novým výběrem pobytu, termíny se plní velmi rychle.

Děkujeme za vaši podporu a přejeme pevné zdraví

Skvělá zpráva!

Hotel Praděd Thamm získal skvělé ohodnocení – 3.místo v soutěži Hotel roku 2020.

Jsme na toto ocenění náležitě hrdí a moc si ho vážíme. Přijďte se k nám podívat a přesvědčit se, že je uděleno právem 🙂

Jaro přichází a my obměňujeme menu

Na naše nové menu jsme hrdí my i náš kulinářský tým. Bohužel stav nouze nám prozatím nedovolí vám nové menu připravit k ochutnání, ale prozatím se alespoň inspirujte a připravte se, co si dáte jako první hned, jakmile to bude možné. Doufáme, že již brzy!

Další novinkou je to, že nyní je vám náš profesionální masér k dispozici v odpoledních hodinách každý den. I tak ale doporučujeme, abyste si, pro jistotou, svůj termín rezervovali dopředu. Podívejte se na rozmanitou nabídku masáží:

Tyto relaxační masáže můžete také darovat ve formě dárkového poukazu: