Akční sezónní wellness nabídka: LÁVOVÉ POKUŠENÍ S MEDOVÝM ZÁBALEM – 90 min.

Nechte se hýčkat touto velmi populární a oblíbenou terapií, která slouží jak pro celkovou relaxaci a odpočinek, tak pro regeneraci organismu. Ne náhodou je masáž lávovými kameny nazývána „královnou mezi masážemi“.
Cena: 1490,-Kč
K dispozici od 1.2. do 31.3.2024, vhodné i jako dárek 🎁

💮 nahřátí horkými lávovými kameny
💮 rozmasírování teplým marulovým olejíčkem
💮 masáž horkými kameny
💮 medový zábal zad a šíje
💮 odpočinek v relaxační místnosti

REZERVACE NA TEL.: +420 603 805 158

Nová lehátka Doppler ve wellness a rozšíření vstupu pro děti

Protože se Vám tak dobře sedí na naší nové letní terase, chceme, aby se Vám i dobře relaxovalo v našem wellness. Pořídili jsme pro Vás perfektní wellness lehátka Doppler s výškou 55 cm, jsou opravdu pohodlná a funkční. Firma patří k těm nejlepším na trhu. ☺️

VSTUP DO WELLNESS PRO DĚTI: Nově mohou navštívit wellness i děti od 5 let a to v čase 10:00 – 16:00 hod.
Více informací v sekci >> wellness <<

Rekonstrukce penzionu Praděd Thamm

Od 15.10.2023 do cca 31.3.2024 probíhá NA PENZIONU rekonstrukce 🔨 a je uzavřen. V novém roce se můžete těšit na plně vybavené pokoje se soukromými koupelnami, jejichž vizualizaci vidíte níže 😍 a Smart TV s více než 50 kanály! Pokud se nám úpravy podaří dokončit dříve, budeme Vás informovat. Chodu hotelu se rekonstrukce nikterak nedotýká a nebudete nijak rušeni.

Vizualizace nových koupelen na penzionu níže >>

Mistrovství světa v rýžování zlata 19.8.-24.8.2024 ve Zlatých Horách

Jsme nadšení, že město Zlaté Hory obdrželo od prezidenta World GoldPanning Association Sanjaye Singha oznámení o přidělení Mistrovství světa v rýžování zlata v roce 2024 v termínu 19. -24. srpna 2024 a tak se po 14 letech u nás znovu uskuteční, naposledy se zde MS konalo v roce 2010!

Rezervujte si Váš pobyt již nyní, kapacity se nám plní. Ubytování je možné nejpozději od neděle 18.8. a odjezd po skončení akce v neděli 25.8.2024.

Elektronabíječka na kola nově v hotelu Praděd Thamm

Jako další servis pro naše hosty nyní můžete nově využít stanici pro dobití elektrokol přímo na hotelu Praděd Thamm. Ať už se ubytujete anebo přijedete jen na obídek, je Vám plně k dispozici.

Thamm Bar, pivnice s příchutí exotiky má nyní novou letní terasu

Unikátní rumotéka Thamm Bar s více než 70 druhy rumů z celého světa v nabídce je nyní rozrostlá o novou letní terasu, kterou jsme pro Vás na jaře 2022 připravovali a výsledek se, věříme, velice povedl. Přijeďte posedět a posoudit sami!:-)

>> Více o Thamm Baru zde <<

I letos vítězíme na 1. místě v Czech Hotel Awards 2022 pro Olomoucký kraj jako nejlepší 3* hotel

Je nám nesmírným potěšením Vám oznámit a současně poděkovat za Vaše hlasy v prestižní soutěži Czech Hotel Awards 2022 – i letos se nám podařilo umístit na samotném 1. místě v kategorii 3* hotel Olomouckého kraje. V letošním roce chystáme další novinky! Ještě jednou děkujeme za podporu a velice se těšíme, až k nám znovu zavítáte do Zlatých Hor.

Czech Hotel Awards 2020/2021

Získáváme další úžasné ocenění

S dobrými zprávami se roztrhl pytel – Hotel Praděd Thamm se stal nejlépe hodnoceným 3* hotelem Olomouckého kraje. Vyhrát první místo v prestižní soutěži Czech Hotel Awards je pro nás neuvěřitelný úspěch, obzvlášť v tak šíleném roce, jako byl ten loňský.

Mockrát vám všem děkujeme za podporu, moc si tohoto ocenění vážíme a slibujeme, že uděláme maximum, abychom si jej zasloužili i příští rok.

Hotel Praděd Thamm vyhrává ocenění Tripadvisor

Jsme moc rádi, že jsme znovu získali ocenění Traveler’s Choice (Certificate of Excellence) společnosti Tripadvisor.

Moc si toho vážíme a uděláme vše proto, aby i v tomto roce byly naše služby zase o něco lepší.

Hotel Praděd Thamm vyhrává další ocenění – Hotels Combined

S radostí vám můžeme oznámit, že jsme získali další ocenění, tentokrát od Hotels Combined Recognition of Excellence.

Takováto ocenění nám nejenže dělají velkou radost, ale převážně nám ukazují, že se vám u nás líbí…a toho si moc ceníme.

Za celý tým děkujeme

Thamm bar, pivnice s příchutí exotiky

Během nedávné rekonstrukce se stalo něco nečekaného

objevili jsme něco, co nikdo z nás vůbec nečekal…ale nebojte nenecháváme si to pro sebe, o vše se podělíme v našem novém Thamm baru

podívejte se sami cože se to stalo a co jsme pro vás připravili:

JÍT NA STRÁNKU THAMM BAR

Vyzkoušejte naše masáže

Masáže mají blahodárný vliv na tělo i psychiku, organizmus perfektně detoxikují, zvyšují přísun kyslíku a živin do těla a uvolní svalové napětí. Nyní je Vám náš profesionální masér k dispozici každý den. I tak ale doporučujeme, abyste si, pro jistotou, svůj termín rezervovali dopředu. Podívejte se na rozmanitou nabídku masáží v sekci wellness.