Co se u nás právě děje

12.5.-28.5.2023 Fandíme MS v hokeji na velkoplošné obrazovce v Thamm Baru

MS v hokeji 2023 se hraje v termínu od 12. do 28. května 2023 🏒. Půjde o v pořadí 87. světový šampionát. Budeme rádi, když si tak skvělou sportovní událost přijdete vychutnat s námi – promítat se bude na velké plátno v Thamm Baru. Navíc akce na pivo🍺: 30,-Kč/0,5l Keprník nebo Šerák během první třetiny každého zápasu České reprezentace a možnost účastnit se slosování o pobyt v hotelu pro 2 osoby se snídaní na 1 noc, pokud Vaše útrata bude alespoň v hodnotě 500,-Kč (na účtence musí být zároveň uvedeno čitelně Vaše celé jméno a telefonní kontakt). Slosování proběhne 2.6.2023. Vítěz bude ohlášen na našem Facebooku a webových stránkách týž den.

Vítáme do týmu nové kolegyně

V restauraci anebo Thamm Baru se o Vás nyní budou starat nově také tyto dvě půvabné slečny. Obě jsou velmi šikovné, usměvavé a je radost na ně pohledět. Těšíme se z nových schopných posil a vítáme je v týmu.

Agáta Dlabačová
✔️ letos dokončila Obchodní akademii v Jeseníku
✔️ je ze Zlatých Hor
✔️ baví ji bruslení, koloběžka a pejsci
✔️ má ráda modrou barvu

Kristína Pavlů
✔️ vystudovala Střední školu hotelnictví a služeb v Opavě
✔️ je z Vrbna pod Pradědem
✔️ má ráda sport (hlavně kolo)
✔️ a její barva je také modrá

Thamm Bar, pivnice s příchutí exotiky má nyní novou letní terasu

Unikátní rumotéka Thamm Bar s více než 70 druhy rumů z celého světa v nabídce je nyní rozrostlá o novou letní terasu, kterou jsme pro Vás na jaře 2022 připravovali a výsledek se, věříme, velice povedl. Přijeďte posedět a posoudit sami!:-)

>> Více o Thamm Baru zde <<

I letos vítězíme na 1. místě v Czech Hotel Awards 2022 pro Olomoucký kraj jako nejlepší 3* hotel

Je nám nesmírným potěšením Vám oznámit a současně poděkovat za Vaše hlasy v prestižní soutěži Czech Hotel Awards 2022 – i letos se nám podařilo umístit na samotném 1. místě v kategorii 3* hotel Olomouckého kraje. V letošním roce chystáme další novinky! Ještě jednou děkujeme za podporu a velice se těšíme, až k nám znovu zavítáte do Zlatých Hor.

Czech Hotel Awards 2020/2021

Získáváme další úžasné ocenění

S dobrými zprávami se roztrhl pytel – Hotel Praděd Thamm se stal nejlépe hodnoceným 3* hotelem Olomouckého kraje. Vyhrát první místo v prestižní soutěži Czech Hotel Awards je pro nás neuvěřitelný úspěch, obzvlášť v tak šíleném roce, jako byl ten loňský.

Mockrát vám všem děkujeme za podporu, moc si tohoto ocenění vážíme a slibujeme, že uděláme maximum, abychom si jej zasloužili i příští rok.

Hotel Praděd Thamm vyhrává ocenění Tripadvisor

Jsme moc rádi, že jsme znovu získali ocenění Traveler’s Choice (Certificate of Excellence) společnosti Tripadvisor.

Moc si toho vážíme a uděláme vše proto, aby i v tomto roce byly naše služby zase o něco lepší.

Hotel Praděd Thamm vyhrává další ocenění – Hotels Combined

S radostí vám můžeme oznámit, že jsme získali další ocenění, tentokrát od Hotels Combined Recognition of Excellence.

Takováto ocenění nám nejenže dělají velkou radost, ale převážně nám ukazují, že se vám u nás líbí…a toho si moc ceníme.

Za celý tým děkujeme

Thamm bar, pivnice s příchutí exotiky

Během nedávné rekonstrukce se stalo něco nečekaného

objevili jsme něco, co nikdo z nás vůbec nečekal…ale nebojte nenecháváme si to pro sebe, o vše se podělíme v našem novém Thamm baru

podívejte se sami cože se to stalo a co jsme pro vás připravili:

JÍT NA STRÁNKU THAMM BAR

Vyzkoušejte naše masáže

Masáže mají blahodárný vliv na tělo i psychiku, organizmus perfektně detoxikují, zvyšují přísun kyslíku a živin do těla a uvolní svalové napětí. Nyní je Vám náš profesionální masér k dispozici každý den. I tak ale doporučujeme, abyste si, pro jistotou, svůj termín rezervovali dopředu. Podívejte se na rozmanitou nabídku masáží v sekci wellness.