Co se u nás právě děje

Rekonstrukce penzionu Praděd Thamm

Milí hosté, v termínu 15.10.2023 až 14.1.2024 bude probíhat rekonstrukce penzionu.🔨 Lednové pobyty si však můžete rezervovat již nyní a těšit se na pokoje se soukromými koupelnami!

Mistrovství světa v rýžování zlata 19.8.-24.8.2024 ve Zlatých Horách

Jsme nadšení, že město Zlaté Hory obdrželo od prezidenta World GoldPanning Association Sanjaye Singha oznámení o přidělení Mistrovství světa v rýžování zlata v roce 2024 v termínu 19. -24. srpna 2024 a tak se po 14 letech u nás znovu uskuteční, naposledy se zde MS konalo v roce 2010!

Rezervujte si Váš pobyt již nyní, kapacity se nám plní. Ubytování je možné nejpozději od neděle 18.8. a odjezd po skončení akce v neděli 25.8.2024.

Elektronabíječka na kola nově v hotelu Praděd Thamm

Jako další servis pro naše hosty nyní můžete nově využít stanici pro dobití elektrokol přímo na hotelu Praděd Thamm. Ať už se ubytujete anebo přijedete jen na obídek, je Vám plně k dispozici.

Osvěžte se u nás oblíbenými letními drinky 🍹

S teplejším vzduchem přichází žízeň! Osvěžte se u nás oblíbenými drinky.🍹 Přinášíme Vám letní inspiraci míchaných nápojů z našeho Thamm Baru: Gin Tonic v různých variantách, Jägermeister se zázvorem nebo populární Aperol Spritz.🍸 Stavte se na naší terase – každý den do 22:00 hod.

Trofeo Niké jízda veteránů 2023

V sobotu 9.9.2023 se u nás zastavila krása na kolech 🚙 – Trofeo Niké, již 23. ročník podhorské jízdy veteránů. A že bylo na co koukat.😍

Vítáme do týmu nové kolegyně

V restauraci anebo Thamm Baru se o Vás nyní budou starat nově také tyto dvě půvabné slečny. Obě jsou velmi šikovné, usměvavé a je radost na ně pohledět. Těšíme se z nových schopných posil a vítáme je v týmu.

Agáta Dlabačová
✔️ letos dokončila Obchodní akademii v Jeseníku
✔️ je ze Zlatých Hor
✔️ baví ji bruslení, koloběžka a pejsci
✔️ má ráda modrou barvu

Kristína Pavlů
✔️ vystudovala Střední školu hotelnictví a služeb v Opavě
✔️ je z Vrbna pod Pradědem
✔️ má ráda sport (hlavně kolo)
✔️ a její barva je také modrá

Thamm Bar, pivnice s příchutí exotiky má nyní novou letní terasu

Unikátní rumotéka Thamm Bar s více než 70 druhy rumů z celého světa v nabídce je nyní rozrostlá o novou letní terasu, kterou jsme pro Vás na jaře 2022 připravovali a výsledek se, věříme, velice povedl. Přijeďte posedět a posoudit sami!:-)

>> Více o Thamm Baru zde <<

I letos vítězíme na 1. místě v Czech Hotel Awards 2022 pro Olomoucký kraj jako nejlepší 3* hotel

Je nám nesmírným potěšením Vám oznámit a současně poděkovat za Vaše hlasy v prestižní soutěži Czech Hotel Awards 2022 – i letos se nám podařilo umístit na samotném 1. místě v kategorii 3* hotel Olomouckého kraje. V letošním roce chystáme další novinky! Ještě jednou děkujeme za podporu a velice se těšíme, až k nám znovu zavítáte do Zlatých Hor.

Czech Hotel Awards 2020/2021

Získáváme další úžasné ocenění

S dobrými zprávami se roztrhl pytel – Hotel Praděd Thamm se stal nejlépe hodnoceným 3* hotelem Olomouckého kraje. Vyhrát první místo v prestižní soutěži Czech Hotel Awards je pro nás neuvěřitelný úspěch, obzvlášť v tak šíleném roce, jako byl ten loňský.

Mockrát vám všem děkujeme za podporu, moc si tohoto ocenění vážíme a slibujeme, že uděláme maximum, abychom si jej zasloužili i příští rok.

Hotel Praděd Thamm vyhrává ocenění Tripadvisor

Jsme moc rádi, že jsme znovu získali ocenění Traveler’s Choice (Certificate of Excellence) společnosti Tripadvisor.

Moc si toho vážíme a uděláme vše proto, aby i v tomto roce byly naše služby zase o něco lepší.

Hotel Praděd Thamm vyhrává další ocenění – Hotels Combined

S radostí vám můžeme oznámit, že jsme získali další ocenění, tentokrát od Hotels Combined Recognition of Excellence.

Takováto ocenění nám nejenže dělají velkou radost, ale převážně nám ukazují, že se vám u nás líbí…a toho si moc ceníme.

Za celý tým děkujeme

Thamm bar, pivnice s příchutí exotiky

Během nedávné rekonstrukce se stalo něco nečekaného

objevili jsme něco, co nikdo z nás vůbec nečekal…ale nebojte nenecháváme si to pro sebe, o vše se podělíme v našem novém Thamm baru

podívejte se sami cože se to stalo a co jsme pro vás připravili:

JÍT NA STRÁNKU THAMM BAR

Vyzkoušejte naše masáže

Masáže mají blahodárný vliv na tělo i psychiku, organizmus perfektně detoxikují, zvyšují přísun kyslíku a živin do těla a uvolní svalové napětí. Nyní je Vám náš profesionální masér k dispozici každý den. I tak ale doporučujeme, abyste si, pro jistotou, svůj termín rezervovali dopředu. Podívejte se na rozmanitou nabídku masáží v sekci wellness.