Pro firmy

Uspořádejte u nás firemní incentivní zájezd, školení, prezentaci, teambuilding, konferenci, nebo třeba vánoční večírek. Využít k tomu můžete společenský sál s kapacitou 120 míst, kongres s kapacitou 45 míst, restauraci s celkovou kapacitou 50 míst, privátní salónek s kapacitou až 30 míst a naši rumotéku 40 míst Thamm Bar s bowlingem a zahrádkou.

Akční nabídka: 25% sleva na pronájem prostor do konce srpna 2024

Firemní školení a konference

Spojte důležité firemní vzdělávání s příjemným pobytem v přírodě a nezapomenutelným gastronomickým zážitkem. U nás si můžete pronajmout prostory pro samotné školení, a zároveň zajistit ubytování, raut i večerní program pro Vaše zaměstnance a účastníky školení. Hotel Praděd Thamm nabízí ideální zázemí pro zorganizování konference. Využijte naše prostorné sály a veškeré technické vybavení.

Zajistíme pro Vás:

 • pronájem prostor: společenský sál (kapacita 120 míst), restaurace (kapacita 50 míst), privátní salónek (kapacita 20 – 30 míst) nebo kongres (kapacita 20 – 45 míst);
 • veškeré technické vybavení: flipcharty, bezdrátový mikrofon, bílá popisovací tabule s fixy a Wi-Fi připojení, laserové ukazovátko. Dataprojektor a projekční plátno zpoplatněno za 1500,-Kč/den;
 • raut a slavnostní menu podle Vašeho přání na míru;
 • tématickou výzdobu prostor;
 • parkování zdarma;
 • Wi-Fi v celém hotelu;
 • doprovodný program: živá hudba, cimbálová hudba, profesionální DJ, barmanská show, taneční vystoupení a ukázky zdejšího svérázného folklóru, ohňostroj a další.

Navíc můžete využít:

 • ubytování pro všechny účastníky (hotel 13 pokojů s kapacitou 33 lůžek a 3 přistýlky, penzion 10 čtyřlůžkových pokojů);
 • zdarma vstup do wellness centra (prostorná vířivka, dvě sauny, bazén a relaxační zóna);
 • restaurace s vynikajícími specialitami;
 • nová rumotéka Thamm Bar;
 • bowling.

Školící a konferenční prostory k pronájmu

Společenský sál 160 m²
„Banket (bufet)“ – 120 os.
„Banket (servírovaný)“ – 80 os.
„U“ – 80 os.
„Divadlo“ – 80 os.

Cena: 3000,- Kč/den

Kongresová místnost 40 m² s předsálem 28 m² (zahrnuje soukromé toalety)
„Divadlo“ – 45 os.
„Učebna“ – 30 os.
„U“ – 20 os.
„Blok“ – 20 os.

Cena: 2000,- Kč/den

Privátní salónek 46 m²
„Večeře“ – 30 os.
„Blok“ – 20 os.

Cena: 1500,- Kč/den

Zajistíme občerstvení pro Váš ideální Coffee Break

BASIC
220,-Kč/os.

✔️ káva, čaj, balená voda, juice
✔️ variace sladkého a slaného pečiva (2 ks/os.)

STANDARD
260,- Kč/os.

✔️ káva, čaj, balená voda, juice
✔️ variace obložených chlebíčků (2 ks/os.)
✔️ ovocná mísa

CLASSIC
320,- Kč/os.

✔️ káva, čaj, balená voda, juice
✔️ mini sendviče/bagetky
✔️ mini dezerty
✔️ovocná mísa

Láká Vás představa firemního školení v našem hotelu? Pomůžeme Vám s plánováním a realizací! 🙂
Ozvěte se nám na tel.: 604 913 066 anebo e-mail: jana@hotelpraded.eu

Teambuilding

Posilte vazby mezi svými zaměstnanci, kolegy i nadřízenými. Na míru šitý teambuilding dokáže perfektně stmelit kolektiv, a navíc při něm zažijete spoustu zábavy. Program můžete nechat buď zcela v naší režii, nebo se na nás obrátit s konkrétní představou.

Zajistíme pro Vás:

 • pronájem prostor: společenský sál (kapacita 120 míst), restaurace (kapacita 50 míst), privátní salónek (kapacita 20 – 30 míst) nebo kongres (kapacita 20 – 45 míst);
 • hry a aktivity, které stmelí kolektiv;
 • plnou penzi, raut či slavnostní menu podle vašeho přání;
 • ubytování pro vaše zaměstnance a kolegy;
 • tématickou výzdobu prostor;
 • možnost využít prostory wellness centra a rumotéky Thamm Bar s bowlingem;
 • venkovní prostranství a hřiště pro teambuildingové aktivity;
 • doprovodný program: živá hudba, cimbálová hudba, profesionální DJ, barmanská show, taneční vystoupení a ukázky zdejšího svérázného folklóru, ohňostroj a další.

Chcete u nás zorganizovat nezapomenutelný teambuilding? Kontaktujte nás a společně domluvíme všechny detaily. 

Jana Kenton
Tel.: +420 604 913 066
E-mail: jana@hotelpraded.eu

Recenze od našich hostů

Milá paní Kenton,
srdečně zdravím a ráda bych za celou skupinu opět poděkovala za úžasný pobyt u Vás. Máme tu vstřícnou a usměvavou rodinnou atmosféru u Vás na hotelu moc rádi. Velice děkujeme paní servírce Gabce, která se o nás vždy stará s úsměvem na tváří a je vždy velice milá a laskavá. Jerrymu, že je vždy ochoten mi přestavět ve školící místnosti vše dle mých požadavků, předpokládám, že i místnost připravoval již před příjezdem – velké poděkování. A pak opravdu velký dík za paní kuchařku – přemýšleli jsme jak ji ocenit, ale bohužel řád zlaté vařečky 🙂 s sebou nevozíme. U Vás je kuchyň vždy skvělá, ale tentokrát to bylo opravdu výjimečné a vynikající, takže za bezmasou, bezlepkovou má od nás paní kuchařka jedničku s hvězdičkou :-)) skupina jí to do kuchyně vzkazovala :-). Všímáme si i detailů a novinek a postřehli jsme, že přibylo mnoho květin a rostlin v hotelu, což je úžasné a atmosféru krásně dokresluje 🙂 Mně se líbí i propagační trička a jedno žluté jsem manželovi zakoupila, rádi Vám takto reklamu uděláme.

Velký a srdečný dík za vše a pokud je to možné, rovnou bych zarezervovala opět termín pro skupinu. Vaši práci děláte skvěle a přejeme vám mnoho spokojených hostů, kteří se rádi budou vracet.

Marci P., 2023


Paní Kenton,
srdečně Vás zdravím a věřím, že týmové školení u Vás proběhlo ke spokojenosti všech zúčastněných. Ráda bych za sebe a celou naši skupinku poděkovala za pobyt (skupina je pokaždé jiná) a byli velice spokojeni s jídlem, s personálem a jako vždy se vším – skupinu si získal Jerry a dokonce se mne ptali, zda by si někdy s nimi nechtěl sednout společně ke stolu :-)))). Pan Jerry mne pověřil také prodejem Vašich pamětních mincí, tak věřím, že jsme mu tímto přidali nějaké plusové body :-), co vím, tak si z naší skupiny koupili všichni :-). Já osobně bych také vyzdvihla paní recepční (bohužel nevím jméno), která se  o nás vždy velice ochotně a mile stará a vše co je potřeba vyřeší. Paní Jano, patří Vám poděkování za osobní a srdečný přístup k lidem, protože to je to, proč se k Vám vracíme a vracím se skupinami ráda. Už mě to tentokrát připadalo, že k Vám jezdím skoro jako domu :-))). Držím pěsti, ať se Vám v současné době podaří udržet stávající pohodové  a ochotné zaměstnance.

Marci P., 2022


Dobrý den paní Kenton,
s menším zpožděním se dostávám k tomu, abych Vám opět poděkovala za skupinový pobyt u Vás.

Velice si cením toho, že dostávám stále stejný pokoj, i když na tom vůbec netrvám :-)) díky tomu se u Vás opravdu cítím, jako bych se vracela opakovaně domů :-). A musím přiznat, že se vracím ráda :-). Je to milá pozornost a tímto děkuji Vám paní Kenton :-).

Opět bych ráda vyzvedla a ocenila velice milou paní recepční (kudrnaté vlasy), teď nevím jméno, která s milým úsměvem plnila naše přání. Stejně tak velice milá servírka v jídelně paní Gabriela, která byla vždy ochotná splnit naše přání a byla velice příjemná a ochotná.

Tradičně poděkování Jerrymu za jeho pozornost a pomoc při odnášení a přinášení kufrů a tašek – ocenily hlavně ženy 🙂 a také ochotu při chystání školící místnosti – je mi to velkou pomocí po příjezdu.

Jídlo nám také velice chutnalo a jídelníček si myslím se Vám povedlo sestavit, i když jak jsem se dozvěděla, Vám chyběl jeden kuchař :-).

Jinak i ti, co u Vás byli se mnou nyní poprvé hodnotili celý hotel, služby, interiér i okolí velice kladně :-)))), takže máte být na co hrdí 🙂  a věřím, že se Vám pří příští soutěži hotelů podaří opět získat první místo :-))). Za mne ho máte, již teď.

Přeji, ať se Vám daří i v této době plné změn.
Se srdečným pozdravem celému hotelu,

Marci P., 2021